Bilety

autokarowe

 

Ubezpieczenia
turystyczne
SYLWESTER 2014/2015 już w sprzedazyZIMA 2014/2015 już w sprzedazyLAST MINUTE łap okazjęgwarancja niskiej ceny


oferty

na

każdą kieszeń
Mamy

Sprawdzone oferty

 

nie zwlekaj 
Zamów już dziś!!

 

zniżki nie czekają


dobre miejsca sprzedają się szybko


Promocje

 


Rabaty 
do -40%Zniżki dla dzieci

 


Gwarancja 
niezmienności ceny


Wycieczki fakultatywne
GRATIS

Rozwijaj z Nami
pasję 
podróżowania :)

 

2010-07-07
Szczegółowa instrukcja - jak założyć rezerwację oraz warunki płatności za daną imprezę turystyczną.
2010-05-23
Biuro Podróży "VOYAGEUR" zaprasza do zapoznania się
bogatą ofertą imprez....

404 Error

2011-09-07

SYLWESTER 2013/2014SYLWESTER 2013/2014
Budapeszt-Wiedeń-Bratysława
autokar
 WIEDEŃ z BRATYSŁAWĄ łączy -modra wstęga Dunaju”. Zapraszamy do zwiedzenia i porównania tych dwóch stolic. Obraz statecznego Wiednia, pełnego historycznych zabytków widoczny jest w każdym punkcie tego miasta, lecz nie należy zapominać, że jest to także centrum rozrywki, gdzie można spędzić tę wyjątkową noc. Dla tych, którzy jednak pragną poznać coś nowego zapraszamy do Bratysławy , która nie została jeszcze odkryta przez masową turystykę. 
BUDAPESZT - miasto dziesięciu wzgórz, położone po obydwu stronach Dunaju, często nazywane -Perłą Dunaju”. Jest miastem, gdzie na każdym kroku spotyka się coś zaskakującego. Zabytki o wielowiekowej historii, gwarne bulwary, romantyczne zaułki, eleganckie restauracje, nastrojowe winiarnie, kafejki i cukiernie. 

Na Zabawę Sylwestrową zapraszamy, jak co roku do zabytkowego centrum Budapesztu, gdzie na wolnym powietrzu odbywają się liczne koncerty i dyskoteki, a tysiące ludzi z całego świata świętuje nadejście Nowego Roku. 
Proponujemy także zabawę w jednej z najlepszych dyskotek w Budapeszcie lub na Balu w hotelu 
przy muzyce z DJ-em, menu: bufet, dania główne, zimna płyta, sałatki, desery, lampka szampana

 

 

WIEDEŃ z BRATYSŁAWĄ łączy „modra wstęga Dunaju”. Zapraszamy do zwiedzenia i porównania tych dwóch stolic. Obraz statecznego Wiednia, pełnego historycznych zabytków widoczny jest w każdym punkcie tego miasta, lecz nie należy zapominać, że jest to także centrum rozrywki, gdzie można spędzić tę wyjątkową noc. Dla tych, którzy jednak pragną poznać coś nowego zapraszamy do Bratysławy , która nie została jeszcze odkryta przez masową turystykę.

BUDAPESZT - miasto dziesięciu wzgórz, położone po obydwu stronach Dunaju, często nazywane „Perłą Dunaju”. Jest miastem, gdzie na każdym kroku spotyka się coś zaskakującego. Zabytki o wielowiekowej historii, gwarne bulwary, romantyczne zaułki, eleganckie restauracje, nastrojowe winiarnie, kafejki i cukiernie.


TAK SIE BAWIMY

Na Zabawę Sylwestrową zapraszamy, jak co roku do zabytkowego centrum Budapesztu, gdzie na wolnym powietrzu odbywają się liczne koncerty i dyskoteki, a tysiące ludzi z całego świata świętuje nadejście Nowego Roku.
Proponujemy także zabawę w jednej z najlepszych dyskotek w Budapeszcie A38 znajdującej się na łodzi na Dunaju http://a38.hu/ lub na Balu w hotelu przy muzyce z DJ-em, menu: bufet, dania główne, zimna płyta, sałatki, desery, lampka szampana.
LINK DO OFERTY WRAZ Z CENNIKIEM

http://www.voyageur.turystyka.net/web/?page=oferta&i=297&o=9548
Wycieczki 

 

Szukasz dobrej
wycieczki?Brakuje Ci czasu ,
aby znaleźć najlepszą ofertę?


Zostaw to NAM

Napisz

do Nas

lub zadzwoń...

My zrobimy to za Ciebie32 47 28 644

664 136 402

 


biuropodrozy_voyageur@poczta.fm

 

 

Gadu-Gadu

 

Agnieszka 31102407


Gabrysia 40901689 

 


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Opublikowane na stronie oferty nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego.